Платники запитують – податківці відповідають.

  • Подобається0Не подобається
  • 25 Березня 2015, 19:52

Ефективним способом для найшвидшого та повного надання відповідей на запитання, які турбують платників податків є проведення сеансів телефонного зв’язку «Гаряча лінія».

Днями у Бершадській ОДПІ було проведено сеанс телефонного звязку начальником відділу податкового аудиту Оксаною Князькіною на тему: “Новації щодо застосування РРО у 2015 році”. Відповіді на цікаві запитання пропонуємо вашій увазі.

Чи зобов’язані СГ щоденно друкувати на РРО фіскальні звітні чеки та забезпечувати їх зберігання в книгах обліку розрахункових операцій?

Відповідно до п.9 ст.3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі громадського харчування та послуг» суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані щоденно друкувати на реєстраторах розрахункових операцій (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг) фіскальні звітні чеки у разі здійснення розрахункових операцій і забезпечувати їх зберігання в книгах обліку розрахункових операцій.

З якого часу фізичні особи – платники єдиного податку при здійсненні діяльності повинні застосовувати РРО?    

 Згідно з п.296.10 ст.296 Податкового кодексу України платники єдиного податку другої і третьої (фізичні особи — підприємці) груп при здійсненні діяльності на ринках, при продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку першої групи не застосовують реєстратори розрахункових операцій.

Вимоги стосовно застосування реєстраторів розрахункових операцій набирають чинності:
 —  для платників єдиного податку третьої групи — з 01.07.2015 р.;
 —  для платників єдиного податку другої групи — з 01.01.2016 р. (абз. 5 п. 1 розд. ІІ «Перехідні положення» Закону України від 28 грудня 2014 року  № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи»).

Чи передбачена окремо штрафна санкція за не роздрукування (не зберігання) кожного фіскального звітного чеку?

 У разі невиконання щоденного роздрукування декількох фіскальних звітних чеків до суб’єктів господарювання буде застосовано фінансова санкція за кожний такий не роздрукований чек, відповідно до п. 4 ст. 17 Закону № 265 у розмірі двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Чи необхідно ФОП, яка знаходиться на загальній системі оподаткування застосовувати РРО?

Суб`єкти господарювання – фізичні особи, що знаходяться на загальній системі оподаткування, при здійсненні розрахункових операцій в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг), а також операцій з приймання готівки для подальшого її переказу повинні застосовувати реєстратори розрахункових операцій.
Крім суб`єктів господарювання, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій відповідно до чинного законодавства.


Дивіться також в розділі  Податкові новини
» 19.04.2016 Зміни в Податковому кодексі України
» 06.04.2016 На виконання вимог пп. 1, 2 та 3 доручення Прем’єр-міністра України від 30.07.2015 №30896/1/1-15 до Закону України від 01 липня 2015 року №569-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування...
» 06.04.2016 Державна фіскальна служба України у зв’язку з прийняттям колегією суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України низки постанов у справах, що стосуються порядку застосування платниками податку на додану вартість у...
» 06.04.2016 Державна фіскальна служба України у зв’язку із затвердженням нової форми податкової накладної повідомляє.
» 06.04.2016 14 квітня 2016 року відбудеться Регіональний семінар для платників податків Вінницької та Житомирської областей на тему «Офіційно про податкові новації - 2016»
» 02.03.2016 Звернення Голови ДФС Романа Насірова до платників податків!
» 02.03.2016 Роман Насіров: конвертаційні центри мають залишитися в минулому
» 02.03.2016 На Вінниччині оперативники фіскальної служби вилучили партію нелегального пального
» 24.02.2016 Роман Насіров відкрив черговий Офіс великих платників податків у м. Вінниці
» 24.02.2016 Перехід зі спецрежиму на загальну систему оподаткування ПДВ – право платника
Всі статті розділу Податкові новини »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Схід села перетворився у зборище неприязні</b><br />На чергові збори громадян прибула з райцентру чимала делегація керівників на чолі з головою райдержадміністрації О.Ф....
3 фото   
<b>Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина — бізнес в центрі України»</b><br />17 червня 2011 року в обласному центрі відбувся інвестиційний форум «Вінниччина &mdash; бізнес в центрі України»...
9 фото   
<b>Листопад</b><br />
3 фото   
<b>На півдорозі до мрії</b><br />Питання газифікації правобережної частини району, по річці Південий Буг, за останні роки настільки набило оскомину...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Маньківка
Ткаченко Фадей Кузьмич (1902) 1902 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.08.41.

З історії Бершаді
Своєрідне містечко виникло на колишньому пустирі, де на кошти колгоспів у 1967 році збудовано кількаповерхові навчальні корпуси медучилища з сучасними лабораторіями, гуртожитком та їдальнею. Тут навчаються понад 400 майбутніх фельдшерів те акушерок, які працюватимуть у лікарнях, колгоспних пологових будинках, на медпунктах. Майбутні медики заклали новий парк, посадили тисячі кущів та... Читати далі »



Бершадська ОДПІ - адреса і телефон
  • 24400, Вінницька обл., м. Бершадь, пров. Робітничий, 8
    Телефон приймальні: (04352) 2-10-06
Податкові новини



Платники запитують – податківці відповідають. - Новини Бершадської міжрайонної податкової інспекції - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
  • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    26.08.2019(097) 487-43-42
  • Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
    Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
    21.08.2019(097) 935-72-87
  • Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
    Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
    03.05.2019(099) 605-35-15
  • Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
    Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
    14.03.2019(096) 857-99-62
  • продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
    продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
    10.11.2018(096) 110-73-20
  • втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
    втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
    19.10.2018(097) 210-13-28
Всі оголошення Розмістити оголошення